Gaggenau
The difference is...

Індукційна варильна поверхня GAGGENAU серії 400 VI492103

Індукційна варильна поверхня GAGGENAU серії 400 VI492103
Індукційна варильна поверхня GAGGENAU серії 400 VI492103
Індукційна варильна поверхня GAGGENAU серії 400 VI492103
Індукційна варильна поверхня GAGGENAU серії 400 VI492103


 • Ціна

  219600 грн

Flex Induction. Прямокутні конфорки, об’єднані в одну велику зону приготування. На ній у довільному порядку можна розташовувати різноманітні за розміром та формою каструлі та сковорідки. Адаптивна зона приготування варильної індукційної поверхні автоматично розпізнає кількість, розмір та форму посуду, в якому Ви готуєте.

Можливість розміщення посуду у будь якому місті в межах комбінованої зони готування

Сенсор смаження для контролю температури каструль та сковорідок під час готування

Широка зона нагрівання для посуду розміром до ø 32 см

Ідеально підходить для Wok з круглим дном, кільце для Wok

Легке управління приладом завдяки використанню двокольорового дисплею

Регулятор з суцільної нержавіючої сталі

Рамка з нержавіючої сталі товщиною 3 мм

Для встановлдення на поверхню (накладного монтажу), або для вбудовання врівень зі стільницею

Чудово поєднується з іншими приладами Vario серії 400

2 зони приготування Flex Induction 19х23 см (2200 Вт, з функцією Boost до 3700 Вт), коли поєднуються в одну зону то 38х23 см (3300 Вт, з функцією Boost до 3700 Вт).

2 зони приготування Flex Induction 19х23 см (2200 Вт, з функцією Boost до 3700 Вт), коли поєднуються в одну зону то 38х23 см (3300 Вт, з функцією Boost до 3700 Вт).

1 індукційна конфорка ø 21 см (2200 Вт, з функцією Boost до 3700 Вт), з можливістю автоматичного розширення до ø 26 см (2600 Вт, з функцією Boost - до 3700 Вт), та до ø 32 см (3300 Вт, з функцією Boost - до 3700 Вт).

Перемикачі з кільцевим підсвічуванням, індикація активних конфорок та рівня потужності.

Електронне регулювання 12-ти рівнів топужності

Зручний у використанні двокольоровий дисплей управління приладом (біло/жовтогарячій).

Flex Induction на прямокутній зоні приготування.

Функція «Сенсор смаження».

Функція збільшення потужності Booster

Таймер закінчення приготування.

Таймер короткотривалого приготування

Індикація залишкового тепла кожної конфорки

Система автоматичного вимкнення

Залежно від типу вбудовування ( зверху з видимими виступаючими краями бокового профілю,чи при монтажі урівень зі стільницею) місця розташування отворів у стільниці під варильну поверхню та на меблевому фасаді під перемикачі можуть змінюватись

Якщо товщина меблевого фасаду перевищує 26 мм, потрібно брати до уваги рис. "Монтаж перемикачів" (вирізати спеціальну виїмку під перемикач)

При встановленні пристрою з кришкою VA 440 або при монтажі з використанням планки для підгонки VA 450 необхідно передбачити додатковий простір по глибині.

У випадку наявності у комбінації хоча б одного приладу з кришкою, для решти приладів необхідно замовляти планку для підгонки VA 450 для вирівнювання глибини вбудовування усіх приладів.

У випадку комбінування кількох приладів Vario серії 400, між ними необхідно встановлювати з`єднувальну планку VA 420. Для різних типів вбудовування слід застосовувати відповідні типи з`єднувальних планок.

Висота бокових країв ніші для вбудовування має складати щонайменше 10 мм для встановлення на поверхню (накладного монтажу) та 13 мм для встановлення врівень зі стільницею відповідно. Бокові краї по всьому периметру ніші мають бути розташовані під кутом 90°.

Для забезпечення необхідної несучої здатності робочої поверхні та стабільності приладу, особливо у випадку монтажу приладів на тонкій стільниці, слід використовувати відповідні опорні конструкції. При цьому слід враховувати як власну вагу приладу, так і модлимвість додаткового навантаження підчас експлуатації.

Додаткові поради щодо встановлення приладу врівень з поверхнею:

Прилад може вбудовуватись в стільницю з каменю, синтетичних матеріалів чи з суцільної деревини. При цьому слід враховувати такі вимоги, як необхідність гідроізоляції країв ніші для вбудовування та їх жаротривкість. Щодо можливості вбудовування приладу у стільниці, виготовлені з інших матеріалів, слід проконсультуватися з виробником стільниці.

Для забезпечення рівномірного прилягання приладу до ущільнювача краї ніші мають бути рівними по всьому периметру. Використання точкового ущільнювача неприпустиме.

Ширина з`єднувальних швів може варіювати залежно від допусків по розмірам комбінації приладів та розміру ніші для вбудовування.

При вбудовуванні декількох приладів в окремі ніші між краями сусідніх ніш необхідно залишати проміжок завширшки щонайменше 50 мм.

Прилад розрахований лише на використання спеціалізованого феромагнетичного посуду для індукційних поверхонь. Для оптимального розподілу температури рекомендовано використання посуду з багатошаровим дном.

Глибина вбудовування 54 мм

Товщина меблевого фасаду 16 - 26 мм

Можливість вбудовування приладу у стільницю згори

Вага приладу: близько 21 кг.

Потужність підключення 11,1 kW

Електрокабель завдовжки 1,5 m без штекера

Xарактеристики
Тип приладу Індукційний
Серія Vario 200
Країна виробництва Іспанія
Габарити
Ширина 28 cm

Теги: Варильні поверхні серії Vario 200