Неперевершена майстерність

Втілення інженерної думки в дизайні

Перш ніж починається процес створення кухонної техніки, розробляється грунтовна функціональна концепція. При цьому дуже важливо повністю втілити в життя всі дизайнерські ідеї. Саме те, як дизайнер бачить майбутню техніку, надихає її творців на виробництво функціональних виробів. Якщо він впевнений в тому, що запропоновані ним нововведення зроблять техніку краще, він має право їх внести.

Як метал набуває цінності?

Незалежно від того, яка технологія обробки металу нами використовується, результат є відображенням того безцінного внеску, який роблять у нашу роботу кваліфіковані майстри. У буквальному сенсі цього виразу ми вкладаємо частинку душі в кожен продукт, що виготовляється нами. Переконатися в цьому ви зможете, якщо подивитеся фільм Made in Lipsheim. Він докладно ілюструє процес виробництва варильних панелей серії Vario 400.

Застосування цифрових технологій

Наше прагнення до майстерності залишилося таким же, як на самому початку створення компанії, яке відбулося більше трьохсот років тому. Але це зовсім не означає того, що в своїй роботі ми нехтуємо використанням сучасних технологій. Як справжні майстри, ми вміло застосовуємо в роботі всі їхні переваги і можливості. Так, на заводі в Ліпсаймі в нас є спеціальна стерильна зона, в якій створюються високотехнологічні сенсорні TFT-дисплеї. Більш детально процес їх створення показаний у фільмі «Ручне виготовлення сенсорного TFT-дисплея».

Ручна робота

Збірка наших холодильників складається с 840 різних процесів, 813 з яких виконуються вручну. Що стосується наших легендарних духових шаф, які мають ширину 90 сантиметрів, вони збираються вручну вже понад тридцять років. Логотип нашої компанії, який можна побачити на каменях для випічки, теж ставиться вручну. Ну а якщо ви хочете ознайомитися з особливостями виготовлення комбінованого духової шафи-пароварки, подивіться фільм «Створення комбінованого духової шафи-пароварки».