Gaggenau
The difference is...

Тепан Які GAGGENAU VP414110

Тепан Які VP414110 GAGGENAU
Тепан Які VP414110 GAGGENAU
Тепан Які VP414110 GAGGENAU
Тепан Які VP414110 GAGGENAU

Vario-панель Teppan Yaki серії 400

Панель управління з нержавіючої сталі

Ширина 38 см

  • Ціна

    95300 грн

Vario 400 series.

Зручна і функціональна панель управління.

Приготування безпосередньо на металевій поверхні без використання сковороди.

Точний контроль температури до 240 ° C.

Режим підігріву.

Перемикачі з масивної нержавіючої сталі.

Високоякісна обробка: рама з 3 мм нержавіючої сталі.

Корисна площа 31 х 44 см

Поворотні перемикачі з світловою індикацією, маркуванням зони і рівня нагріву.

Електронне регулювання температури в діапазоні від 120 ° C до 240 ° C

2 нагрівальних елемента з незалежним регулюванням потужності (1500 Вт кожен).

Режим підігріву.

Захист на час відпустки

Залежно від типу вбудовування ( зверху з видимими виступаючими краями бокового профілю,чи при монтажі урівень зі стільницею) місця розташування отворів у стільниці під варильну поверхню та на меблевому фасаді під перемикачі можуть змінюватись

У разі монтажу пристрою разом з кришкою VA 440 або зі стрічкою для підгонки VA 450, необхідно передбачати додатковий простір по глубині який для цього потрібен

Якщо планується комбінація кількох приладів хочаб з одним приладом з кришкою, для решти приладів необхідно замовити стрічку для підгонки VA 450, щоб вийти на один рівень глубини вбудовування з приладом з кришкою

У разі комбінації кількох пристроїв серії Vario 400, необхідно встановлювати між ними монтажну планку VA 420. Залежно від типу вбудовування, має використовуватись відповідна монтажна планка для комбінації приладів Vario між собою

У отворі стільниці система вбудування вимагає щоб розміри бокових країв були щонайменьше 10 мм у випадку монтажу зверху з видимими виступаючими краями бокового профілю, та 13 мм для монтажу урівень зі стільницею. Також, необхідно мати рівни по всій довжені края отвору розташовані під кутом 90°.

Для забезпечення надійності та відповідного несучого навантаження, особливо у разі використання тонких стільниць, при монтажі стільниці мають використовуватись адекватні рішення по іі укріпленню та підтримці. Для цього необхідно враховуват безпосередню вагу приладу та додаткову вагу під час її експлуатації.

Додаткова інструкція з монтажу урівень зі стільницею:

Можливе вбудовування в кам`яну стільницю, стільницю зі штучної та суцільної деревини. При цьому треба зважати на жароупорність та гідроізоляцію країв отвору стільниці. Стосовно решти ймовірних матеріалів використовуємих для виготовлення стільниці, необхідно звертатися за консультацією до компанії виробника.

Проріз має бути безперервним по всій довжині, гладким та параллельним, для забезпечення рівномірного монтажу пристрою на ущільнення. Не використовувати переривчасті ущільнювачи.

Ширина з`єднувальних швів може різнитися, залежно від допусків по розмірам комбінації приладів та розміру отвору у стільниці.

У разі вбудовування декількох приладів в індивідуальні отвори, необхідно залишати щонайменше 50 мм проміжки-перемички між краями сусідніх прорізів.

Панель управління, вбудовувана у тумбу на рівні висувних шухляд

Товщина меблевого фасаду 16 - 26 мм

Якщо товщина меблевого фасаду перевищує 26 мм, потрібно брати до уваги рис. "Монтаж перемикачів" (вирізати спеціальну виїмку під перемикач)

Мінімальна відстань до термонестійких меблів чи прилягаючих поверхонь 400 мм; як альтернатива - термоізоляція

Пристрій вбудовується в стільницю зверху

Вага приладу приблиз. 14 кг.

Потужність підключення 3,0 kW.

Електричний кабель не входить в комплектацію приладу

Xарактеристики
Тип приладу Електричний
Серія 400
Країна виробництва Франція
Габарити
Ширина 38 cm

Теги: Варильні поверхні серії Vario 400