Шоурум

Дозвольте запропонувати Вашій увазі анонс ребрендінгу нашого фірмового салону, в якому буде представлено найповніший асортимент вбудованої техніки Gaggenau в оздобленні вишуканими кухнями Leicht. Gaggenau та Leicht - це органічне поєднання якості, стилю та передових технологій для кухонного середовища.

Декілька слів про всесвітньо відомий бренд кухонних меблів, який ми представимо в нашому салоні. Ця успішна торгова марка вже багато років входити в ТОП-10 кращих німецьких кухонних виробників. Leicht неодноразово був визнаний як найбільш інноваційний кухонний бренд року. А за результатами аналізу Інституту вивчення кон'юнктури німецького ринку GfK, LEICHT це - "Най продавана преміум-марка Німеччини".

Що ж робить ці кухні такими привабливими? Гармонійне поєднання відкритості, сучасності, новітніх технологій з елегантністю і витонченістю стилю дозволяють створити неповторний інтер'єр. Leicht вже багато років тісно співпрацює з архітекторами по всьому світу, бо переконаний, що кухня це частина архітектури всього будинку і саме з цієї позиції підходить до планування кухонного простору.

КОНЦЕПТ ТИ) - мережа салонів кухонь та побутової техніки, що представляє техніку Siemens, Bosch, Gaggenau і кухонні бренди Leicht, Nobilia, Rot Punkt, Eggersmann, Sachsen Kuchen на ринку України 25 років. Весь асортимент побутової техніки BOSCH, SIEMENS, GAGGENAU сертифікований для ринку України.

+38 (095) 090-95-95


+38 (067) 231-91-49info@conceptyou.com.ua

facebook


режим роботы:

понеділок — неділя: с 10:00 до 21:00.