Gaggenau
The difference is...

Шафи для вина Gaggenau

Шафи для вина з системою клімат-контролю

Вино - це благородний напій, який потребує правильного зберігання, захисту від впливу зовнішніх факторів і ефектної демонстрації. Забезпечити всі ці умови може шафа для вина з системою контролю клімату. Вона, як і винний льох, дозволяє цьому напою з кожним роком ставати все кращим. Це ідеальний варіант для справжніх шанувальників вина, які знають про те, наскільки важливим є його правильне зберігання.

Шафа для вина з системою клімат-контролю серії Vario 400

Ці шафи для вина представлені в різних варіаціях. Вони можуть відкриватися за допомогою натискання, мати скляні двері, фасад з нержавіючої сталі або раму з меблевим фасадом. Для внутрішнього оздоблення шаф використовується нержавіюча сталь, яка виглядає дуже привабливо в поєднанні з дубовими висувними полками для зберігання пляшок з антрацитовими вставками. У такій шафі ваше вино буде зберігатися в цілковитій безпеці.

Управління настройками шафи здійснюється за допомогою TFT-дисплея, який дозволяє обирати до трьох різних кліматичних зон, і не викликає ніяких складнощів. Рівень вологості в конструкції підтримується згідно із заданими налаштуваннями. Завдяки наявності компресора з низькою вібрацією і вугільного повітряного фільтра ймовірність негативного впливу сторонніх запахів і вібрацій, які можуть завдати шкоди вашому вину, зводиться до мінімуму.

Освітлення внутрішньої області шафи забезпечується світлодіодами теплого білого світла. Ви можете обрати будь-який з п'яти режимів освітлення, щоб ефектно продемонструвати свою винну колекцію. Завдяки скляним дверцятам вино отримує надійний захист від впливу ультрафіолету.

Шафа для вина з системою клімат-контролю серії Vario 200

Ці шафи для вина з функцією контролю клімату допоможуть створити ідеальне середовище для зберігання вашої винної колекції і її вигідної демонстрації за допомогою регульованого підсвічування. Завдяки використанню ультрасучасних технологій ця шафа практично позбавлена вібрацій, а система плавного зачинення дверцят допоможе вберегти вашу колекцію від випадкових ушкоджень.

Для внутрішнього оздоблення шаф для вина використовуються тільки ті матеріали, які не мають жодного впливу на аромат і смак цього благородного напою. Повітря, яке знаходиться всередині шафи, проходить вугільну фільтрацію, що виключає ймовірність проникнення сторонніх запахів. Завдяки наявності двох незалежних кліматичних зон ви завжди зможете насолоджуватися вашим улюбленим вином, охолодивши його до потрібної температури.

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW414364

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW414364

Шафа для зберігання вина серії Vario 400. Повністю вбудовується. Ширина ніши 45.7 см, Висота ніши ..

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW466364

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW466364

Шафа для зберігання вина серії Vario 400. Повністю вбудовується. Ширина ніші 61 см, Висота ніші 2..

Шафа для зберігання вина GAGGENAUсерії 200 RW404261

Шафа для зберігання вина GAGGENAUсерії 200 RW404261

Шафа для зберігання вина 200 series. Вбудований під стільницю. Скляні двері в рамі з нержавіючої ст..