Gaggenau
The difference is...

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн - грн
 • Серія
  0
 • Колір
  0
  0

Шафи для вакуумізаціїї серії 400 Gaggenau

Для чого потрібен вакууматор?

Останнім часом такі пристрої, як вакууматори, стали користуватися великою популярністю. Це пояснюється широкими можливостями, які дані прилади надають кожній господині. За допомогою вакуумної упаковки ви зможете довго зберігати свіжість продуктів і використовувати їх для приготування страв за технологією «сувид». Вакууматор допоможе вам швидко замаринувати рибу і м'ясо, а також розподілити продукти по порціях, щоб істотно збільшити швидкість приготування страв. Цей прилад дозволить вам ефективно планувати меню для вашої родини на кілька днів вперед.

Якщо ви хочете надовго зберегти аромат чаю, спецій або кави, в цьому вам також допоможе вакууматор. Піддані вакуумуванню продукти зможуть зберегти свій колір і структуру після розморожування. А під час перебування в морозильній камері їх аромати не змішаються з запахами інших продуктів. Вакууматор стане вашим надійним помічником при підготовці страв для пікніка. Упакована з його допомогою їжа надовго залишиться свіжою навіть в самий жаркий день і не витече з пакета.

Принцип дії вакууматора є досить простим. Він дозволяє упаковувати продукти в спеціальні поліетиленові пакети, з яких повністю викачує повітря. За допомогою спеціального нагрівального елементу ці пакети надійно запечатуються. У деяких моделях вакууматора можна використовувати не тільки пакети, але також спеціальні пляшки і контейнери.

При виборі вакууматора рекомендується брати до уваги такі критерії, як ширина шва запаювання і можливість роботи з різними видами продуктів.

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV061100

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV061100

Висувний шафа для вакуумізації серії 400Фронтальна поверхня - немаєШирина: 60 см; висота: 14 cm..

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV461100

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV461100

Колір Gaggenau Антрацит. Ширина 60 см, висота 14 cm. Висувна шафа без ручки. Система ..

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV461110

Висувна шафа для вакуумізаціїї GAGGENAU DV461110

Фронтальна поверхня з нержавіючої сталі під склом. Ширина 60 см, висота 14 cm. Висувна шаф..