Gaggenau
The difference is...

Холодильники, морозильні і винні шафи Gaggenau

Компанія GAGGENAU пропонує широкий вибір приладів охолодження, які з легкістю впишуться в інтер'єр вашої кухні і допоможуть зберегти продукти свіжими. Завдяки нашим холодильникам ви можете бути впевнені в тому, що навіть ті продукти, які потребують особливих умов зберігання, не будуть псуватися. При виготовленні продукції ми використовуємо ультрасучасні технології охолодження, в результаті отримуючи високоякісні холодильники, морозильники, а також їх комбінації. Ці пристрої мають кілька різних кліматичних зон і відрізняються бездоганною продуктивністю.

Холодильники серії Vario 400

У цій серії представлені повністю інтегровані, вбудовані модульні холодильники і морозильники, а також їх комбінації, які гармонійно поєднуються з шафами для вина, оснащеними системою клімат-контролю. Завдяки концепції приладів cooling wall, зроблених з нержавіючої сталі, поверхня яких практично не має швів, ви можете зробити інтер'єр своєї кухні вельми оригінальним.Після відсунення масивних дверей вашому погляду відкриється внутрішній простір приладів, в якому високоякісна нержавіюча сталь гармонійно поєднується з антрацитовими анодованими деталями з алюмінію і прозорими скляними полками. Освітлення простору забезпечується теплими білими безбліковими світлодіодами, що підкреслюють мінімалізм дизайну. Незважаючи на масивність дверей, вам буде легко їх відкривати завдяки двом допоміжним опціям. Вам буде достатньо злегка натиснути на двері або потягнути їх.Світлодіоди, що мають тепле біле світіння, гармонійно вписуються в дизайн внутрішнього простору холодильника. Прилад обладнаний системою напрямних, яка дозволить вам відрегулювати висоту полиць на свій розсуд. А якщо ви вирішите вирівняти її, це додасть дизайну вашого холодильника внутрішньої однорідності, яка гармонійно поєднується з чіткими лініями і сучасним зовнішнім виглядом.

Рівномірний розподіл температур забезпечує високу точність охолодження. Ви можете індивідуально регулювати кожну кліматичну зону. Усередині ящика для охолодження створюються оптимальні умови для зберігання м'яса і риби, що дозволяє їм довго залишатися свіжими. Температура тут підтримується на рівні 0 градусів або близькому до цієї позначки. За допомогою системи Home Connect ви можете інтегрувати пристрої в ваш розумний будинок і управляти ними дистанційно.

Холодильники серії Vario 200 і серії 200

У цих серіях представлені холодильники і холодильно-морозильні комбінації, які гармонійно вписуються в дизайн будь-якої кухні і мають більш великий внутрішній простір, ніж стандартні прилади охолодження. Нам вдалося цього досягти за допомогою інтелектуальних інженерних рішень, які передбачають розміщення частини технологій в цоколі. Застосувавши інноваційний і грамотний підхід до розробки приладів, нам вдалося максимально збільшити їх внутрішній простір, енергоефективність і продуктивність, а також вибір.

Серія Vario 200

Прилади даної серії встановлюються в стандартному інтегрованому просторі та мають до чотирьох кліматичних зон. Вони оснащені лотками Gastronorm, а також відсіками, температура в яких знаходиться на рівні 0 градусів. Ви зможете з легкістю дістатися до будь-якого потрібного продукту за допомогою висувних полиць і ящиків. Ви можете обрати будь-який з кількох варіантів холодильно-морозильних комбінацій, кожна з яких має високу ефективність і привабливий зовнішній вигляд. Ніша в кожній з них становить 178 сантиметрів у висоту і 60 сантиметрів завширшки.

Серія 200

Ця серія включає ряд холодильників, морозильників і холодильно-морозильних комбінацій. Деякі моделі можуть бути вбудованими, розташовуватися окремо або поміщатися під стільницю. Прилади цієї серії оснащені величезною кількістю корисних функцій і можливостей. Вони мають регульовані полки, окремі кліматичні зони, відсіки зі зниженою температурою і чотиризіркове морозильне відділення. Ви можете обрати модель будь-якого розміру, а завдяки мінімалістичному дизайну і чітким лініям вона зможе стати справжньою родзинкою вашої кухні.

Холодильник GAGGENAU серії Vario 400 RB492303

Холодильник GAGGENAU серії Vario 400 RB492303

Холодильник для комбінування по типу Side-by-Side. З зоною збереження свіжості близькою до 0 ° C. ..

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW414364

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW414364

Шафа для зберігання вина серії Vario 400. Повністю вбудовується. Ширина ніши 45.7 см, Висота ніши ..

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW466364

Шафа для зберігання вина GAGGENAU Vario серії 400 RW466364

Шафа для зберігання вина серії Vario 400. Повністю вбудовується. Ширина ніші 61 см, Висота ніші 2..

Шафа для зберігання вина GAGGENAUсерії 200 RW404261

Шафа для зберігання вина GAGGENAUсерії 200 RW404261

Шафа для зберігання вина 200 series. Вбудований під стільницю. Скляні двері в рамі з нержавіючої ст..