Gaggenau
The difference is...

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн - грн
 • Серія
  0
 • Колір
  0
  0

Автоматичні вбудовувані кава-машини серії 400 Gaggenau

Якщо ви є справжнім цінителем кави, кавоварки Gaggenau - це саме те, що вам потрібно! Вони є повністю автоматизованими і дозволяють вам насолоджуватися кавою, приготованою на професійному рівні. З їх допомогою ви зможете створювати різні напої з урахуванням смакових переваг ваших домочадців і гостей. Ці кавоварки гармонійно поєднуються з нашими духовками і роблять інтер'єр вашої кухні більш досконалим.

Серія 400

У ній представлені кавоварки, за допомогою яких ви зможете готувати різні гарячі напої - як кавові, так і молочні. В їх пам'яті зберігається до восьми персоналізованих налаштувань. Завдяки наявності функції порожнього помелу ви зможете перемикатися між різними типами зерен, не змішуючи їх.Ці кавоварки стануть ідеальним вибором для подружніх пар, так як дозволяють готувати два тонізуючих напої одночасно. Ця функція допоможе вам заощадити час, коли ви вранці обидва поспішайте на роботу.

Наші кавоварки дозволяють не тільки насолоджуватися різними видами кави, але також підігрівати молоко чи воду для чаю. Кавоварки підключаються безпосередньо до водопровідної мережі, що забезпечує постійну подачу води. Тому вам не доведеться кожного разу наливати в них воду, щоб приготувати каву. А завдяки можливості постійної роботи програми промивання вам навіть не потрібно буде виливати воду з піддону. При бажанні ви можете мати воду в резервуарі, рівень якої контролюється автоматично, як і рівень молока і кавових зерен в дозаторах. Всі ці показники постійно відстежуються, і якщо кількість будь-якого інгредієнта виявляється недостатнім, кавоварка повідомляє вам про це.

Кавоварка серії 400 зможе задовольнити всі ваші індивідуальні потреби. Ви самі обираєте ступінь помелу кави, температуру води, рівень міцності напою і змісту молока в ньому. Домігшись ідеальної конфігурації, просто внесіть її в пам'ять пристрою і використовуйте в подальшому за допомогою натискання однієї кнопки.

Кавоварки серії 400 представлені в двох колірних варіаціях. Вони можуть мати дверцята з нержавіючої сталі під склом або ж виготовлені повністю зі скла антрацитового кольору.

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CM450102

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CM450102

Забарвлення скла, колір Gaggenau антрацит. Управління за допомогою поворотних перемикачів і сен..

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CM450112

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CM450112

Скляні двері з нержавіючої сталі. Управління за допомогою поворотних перемикачів і сенсорного T..