Gaggenau
The difference is...

Фільтр товарів

 • Ціна
  грн - грн
 • Серія
  0
 • Колір
  0
  0
  0

Автоматичні вбудовувані кава-машини серії 200 Gaggenau

Якщо ви є справжнім цінителем кави, кавоварки Gaggenau серії 400 і 200 - це саме те, що вам потрібно! Вони є повністю автоматизованими і дозволяють вам насолоджуватися кавою, приготованою на професійному рівні. З їх допомогою ви зможете створювати різні напої з урахуванням смакових переваг ваших домочадців і гостей. Ці кавоварки гармонійно поєднуються з нашими духовками і роблять інтер'єр вашої кухні більш досконалим.

Наші кавоварки дозволяють не тільки насолоджуватися різними видами кави, але також підігрівати молоко чи воду для чаю. Кавоварки підключаються безпосередньо до водопровідної мережі, що забезпечує постійну подачу води. Тому вам не доведеться кожного разу наливати в них воду, щоб приготувати каву. А завдяки можливості постійної роботи програми промивання вам навіть не потрібно буде виливати воду з піддону. При бажанні ви можете мати воду в резервуарі, рівень якої контролюється автоматично, як і рівень молока і кавових зерен в дозаторах. Всі ці показники постійно відстежуються, і якщо кількість будь-якого інгредієнта виявляється недостатнім, кавоварка повідомляє вам про це.

Кавоварки серії 200

Кавоварки цієї серії представлені в трьох колірних варіантах: сріблястий, металік і антрацит. Ви можете вдало поєднати їх з духовою шафою, шафою для підігріву посуду або комбінованою духовою шафою-пароваркою, оснащеною висувним ящиком для вакуумування в кольорі антрацит. Наші кавомашини серії 200 - це повністю автоматизовані прилади, за допомогою яких ви зможете створювати ідеальні напої. Ви можете приготувати як одну, так і відразу дві чашки будь-якого кавового напою, а також підігріти воду або молоко.

Кавоварки серії 200 здійснюють контроль над рівнем молока і зерен і сигналізують про те, що він опустився нижче норми. У пам'яті цих приладів можна зберігати до восьми налаштувань. Так як ці кавоварки підключаються безпосередньо до водопровідних труб, вам не потрібно буде постійно наливати в них воду. А якщо ви запустите постійну роботу програми промивання, це позбавить вас від необхідності звільняти піддон від рідини. При бажанні ви можете тримати воду в резервуарі, а її рівень буде контролюватися автоматично.

Завдяки функції порожнього помелу ви можете перемикатися між різними типами кавових зерен в процесі приготування напою. Крім того, ви можете в залежності від своїх смакових переваг обирати міцність кави і ступінь її помелу, температуру води і кількість молока. Вподобану вам формулу ідеального напою можна зберегти в пам'яті пристрою. Коли ви захочете насолодитися ним наступного разу, досить буде натиснути всього лише одну кнопку.

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250102

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250102

Забарвлення скла, колір Gaggenau Антрацит. Управління за допомогою поворотних перемикачів і сен..

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250112

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250112

Забарвлення скла, колір Gaggenau Металік. Управління за допомогою поворотних перемикачів і сенс..

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250132

Повністю автоматична кава-машина GAGGENAU CMP250132

Забарвлення скла, колір Gaggenau Срібло. Управління за допомогою поворотних перемикачів і сенсо..